tel: +48 797 233 429

Pozycjonowanie stron internetowych
SEO / PPC / Google Maps

Masz stronę internetową, a potencjalni klienci nadal do Ciebie nie telefonują?
Aby strona zaistniała "na dobre" w sieci należy poddać ją procesowi pozycjonowania strony internetowej. Pozycjonowanie polega na umieszczeniu strony www na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania (przy wpisywaniu w wyszukiwarkę fraz złożonych ze słów kluczowych dopasowanych do profilu strony).

Pozycjonowanie umożliwia dotarcie do większej ilości klientów, poszukujących konkretnie tego, co oferuje Twoja firma. Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu, zdecydowanie zwiększa się ilość odwiedzin strony, a zatem rośnie jej skuteczność marketingowa i owocuje to realnymi korzyściami ekonomicznymi.


Wiemy w jaki sposób osiągnąć sukces i wypromować witrynę www na najwyższe pozycje w SERP (wyniki wyszukiwarki) przy zastosowaniu jedynie bezpiecznych metod pozycjonowania strony internetowej.


Pozycjonowaniem określamy potocznie wszystkie działania związane z promocją strony w internecie, jednakże pozycjonowanie możemy podzielić na:

Wykonywanie powyższych działań określa się mianem SEM ( ang. Search Engine Marketing ) - marketing w wyszukiwarkach internetowych.

Wykonując nasze projekty stron internetowych zawsze staramy się aby były jak najbardziej zgodne z procesem pozycjonowania SEO. Jednak pozycjonowanie SEO jest procesem długotrwałym i pierwsze efekty optymalizacji będą widoczne w wynikach wyszukiwania po kilku tygodniach czy nawet miesiącach. Najszybszym i najskuteczniejszym obecnie wypozycjonowaniem strony jest wykonanie kampanii linków sponsorowanych Google Adwords - PPC, której efekty są widoczne natychmiast!


Optymalizacja SEO strony internetowej:

W naszej ofercie optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek internetowych jest wykonywana przy realizacji każdego projektu, standardowo wykonujemy:


Kampanie Google Adwords:

Na zamówienie wykonujemy kampanię reklamową linków sponsorowanych Google Adwords - pozycjonowanie PPC:

Zamówiona kampania reklamowa jest analizowana oraz modyfikowana celem zwiększania skuteczności przy optymalnym wykorzystaniu budżetu. Wyniki z przebiegu pozycjonowania przedstawione są w formie szczegółowych raportów!

Zwiększ liczbę odwiedzin swojej strony!
Zamów kampanię Google AdWords, SEO, Google Maps.