Projektowanie stron internetowych

Twoja firma nie istnieje jeszcze w internecie? Nie wiesz jak zacząć? Zleć utworzenie firmowej strony www nam! Nie jesteś zdecydowany co do formy reklamy internetowej? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przedstawiamy najpopularniejsze typy stron internetowych:

Wizytówka Firmy:
Wizytówka internetowa to rozwiązanie dla osób, które chcą zaistnieć w internecie, ale nie mają jeszcze pomysłu na bardziej rozbudowaną stronę. Jest to prosta strona internetowa, nie posiadająca podstron, a cała treść jest umieszczona na stronie głównej. Zazwyczaj strona taka przedstawia podstawową ofertę oraz dane teleadresowe firmy. Taka strona to dobre rozwiązanie dla firmy, która nie chce pozostać w tyle za konkurencją!Strona internetowa:
Gdy wiesz już co chcesz umieścić na swojej stronie i nie masz potrzeby dokonywać częstych zmian w treści strony to statyczna strona www jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Treści które nam dostarczysz zostaną odpowiednio zredagowane i sformatowane aby witryna uzyskała najwyższą możliwą zgodność SEO, która jest bardzo ważna w pierwszym etapie zaindeksowania i wypozycjonowania strony internetowej.Witryna WWW z systemem CMS:
Jeśli cenisz sobie niezależność, umiesz obsługiwać edytor wysiwyg i chcesz samodzielnie redagować i aktualizować treść strony internetowej to proponujemy stronę www z systemem zarządzania treścią.Rozbudowany serwis internetowy:
Posiadasz w ofercie firmy sporo artykułów? Zamierzasz sprzedawać je, wyświetlać na stronie w sposób posortowany, wyszukiwać. Potrzebujesz serwis internetowy z obsługą bazy danych, umożliwiający sortowanie, wyszukiwanie, modyfikowanie, usuwanie i dodawanie nowych artykułów, które natychmiast zostaną wyświetlone na twojej stronie. Taki serwis zostanie wykonany i dostosowany specjalnie dla potrzeb Twojej firmy.Serwis dedykowany:
Jeśli potrzebujesz niestandardowych rozwiązań oraz oczekujesz serwisu internetowego idealnie dopasowanego do twoich potrzeb to dobrze trafiłeś. Serwis dedykowany nie ma żadnych ograniczeń.
Projektowany i programowany jest według indywidualnych potrzeb.
Znajdzie się w nim wszystko to - co potrzebujesz.
Atrakcyjne ceny stron www : Wycena strony internetowej

Etapy realizacji strony internetowej:

etapy realizacji strony www
Prześlij nam podstawowe dane na temat strony internetowej e-mailem (ilość podstron, treść jednej podstrony, logotyp, zdjęcia, tematyka strony), a otrzymasz w przeciągu kilku dni roboczych przykładowy projekt graficzny twojej strony www!
  • Dostarczenie podstawowych treści na stronę przez klienta.
  • Wykonanie projektu graficznego strony internetowej.
  • Przedstawienie projektu do akceptacji i naniesienie poprawek.
  • Pomoc w zakupie domeny i konfiguracji.
  • Zakodowanie strony www i wprowadzenie pozostałych treści na stronę.
  • Umieszczenie strony na serwerze, konfiguracja kont pocztowych.
  • Zaindeksowanie strony w popularnych wyszukiwarkach.
  • Pozycjonowanie.

Napisz do nas : Przejdź do formularza zapytania

Projektowanie stron internetowych to nie tylko projekt graficzny i trochę tekstu!

Zawsze staramy się doradzić jak poprawnie zredagować tekst aby trafnie odzwierciedlał profil witryny i dzięki temu strona osiągnęła wysokie pozycje w wyszukiwarce. Jest to pierwszy i najważniejszy etap pozycjonowania strony www. Przy niektórych słowach kluczowych jest on wystarczający aby strona zaczęła pozyskiwać nowych klientów. Wykonywanie stron www zgodnie ze standardami w3c ma również istotny wpływ na pozycję w wyszukiwarce, strona zakodowana zgodnie z obowiązującymi normami jest przyjazna pozycjonowaniu oraz nie różni się między sobą w wyglądzie w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych.
Przy tworzeniu projektu graficznego strony bierzemy pod uwagę zarówno funkcjonalność jak i ładną, przyciągającą uwagę grafikę. Projekt graficzny strony jest elementem bezpośredniego kontaktu z potencjalnym klientem, nie ma on większego wpływu na pozycjonowanie strony internetowej, natomiast jest istotny przy wizualnym odbiorze strony internetowej przez użytkownika.
projektowanie stron internetowych
Nie wykorzystujemy "gotowców" twoja strona internetowa, system cms, aplikacja bazodanowa zostaną od podstaw zakodowane przez programistę i dokładnie dostosowane do Twoich potrzeb!

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas piorytetem : Zobacz wykonane projekty stron www