Skuteczne pozycjonowanie stron WWW Bydgoszcz

Chcesz, aby Twoja strona internetowa osiągnęła wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania? My wiemy, jak to zrobić! Profesjonalnie zoptymalizujemy Twoją stronę i będziemy dążyć do osiągnięcia wysokich pozycji w wynikach serp. Pozycjonowanie to najlepsza metoda na to, by Twoja strona WWW była wysoko w wynikach wyszukiwania w Google dla haseł najczęściej wyszukiwanych przez internautów.

W pierwszej kolejności przeprowadzimy audyt SEO oraz opracujemy strategię pozycjonowania Twojej strony na kolejne miesiące. Po obraniu odpowiedniego kierunku wprowadzimy wymagane zmiany w kodzie strony internetowej, a także przejdziemy do pracy nad poprawą treści strony pod kątem wytypowanych słów kluczowych.

Dlaczego warto nam zlecić pozycjonowanie strony internetowej?

Audyt i optymalizacja seo strony internetowej

Nasze działania opierają się wyłącznie na sprawdzonych i bezpiecznych metodach pozycjonowania strony :

 • Kompleksowy audyt SEO
  Rozpoczynamy od przeprowadzenia audytu SEO. Następnie dokonujemy analizy i doboru odpowiednich słów kluczowych wykorzystywanych w dalszym procesie pozycjonowania strony.
 • Najskuteczniejsza strategia pozycjonowania
  Na podstawie audytu ustalamy strategię pozycjonowania. Pozycjonujemy ogólnopolsko, a gdy klientów szukasz blisko swojej lokalizacji, skupimy się na pozycjonowaniu lokalnym.
 • Optymalizacja techniczna strony oraz treści
  Usuwamy błędy na stronie WWW, poprawiamy szybkość jej ładowania i optymalizujemy kod HTML. Pracujemy nad właściwym użyciem słów kluczowych w nagłówkach, meta tagach i wszystkich tekstach.
 • Analiza wyników i raportowanie
  Analizę wyników pozycjonowania prowadzimy na bieżąco. Reagujemy na osiągane rezultaty i w razie potrzeby optymalizujemy działania. Pracujemy również nad pozyskiwaniem linków na stronach zewnętrznych.

Dzięki pozycjonowaniu pozyskasz klientów do Twojego biznesu bez kosztownego inwestowania w płatne reklamy.

Skontaktuj się i zapytaj o ofertę na : Pozycjonowanie strony internetowej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:
 • Co to jest kompleksowy audyt SEO?
  Podczas audytu SEO sprawdzamy wszystkie najważniejsze elementy decydujące o ostatecznej pozycji strony w wyszukiwarkach. Staramy się znaleźć obszary, w których można wprowadzić skuteczne poprawki. W trakcie audytu sprawdzimy szybkość wczytywania się strony, odpowiednią semantykę kodu oraz czytelność dla robotów wyszukiwarek. Sprawdzimy odpowiednie nasycenie słowami kluczowymi, a także jakość linków zewnętrznych. Ilość przeprowadzonych testów jest tak duża, że nie sposób wszystkich tutaj wymienić.
 • Na czym polega optymalizacja strony?
  Optymalizacja strony polega w części na optymalizacji programistycznej strony – w jej ramach skupimy się na poprawie jakości kodu źródłowego, linków, nagłówków czy semantyki strony. Optymalizujemy także szybkość wyświetlania i działania samej strony która jest w ostatnim czasie kluczowa. W drugiej części skupiamy się na optymalizacji treści – tworzenie właściwych opisów i tekstów z zastosowaniem wybranych fraz kluczowych, które wciąż mają bardzo duże znaczenie w procesie pozycjonowania. Z naszego doświadczenia wynika, że mało która strona ma dobrze zoptymalizowane treści na swojej stronie.
 • Ile słów kluczowych można pozycjonować?
  Na to pytanie nie ma jednej, uniwersalnej odpowiedzi. Liczba fraz kluczowych, na które można pozycjonować stronę będzie zależała od wielkości samej strony, a także od potencjału i konkurencyjności danych fraz. Gdy strona nie jest mocno rozbudowana możliwe jest pozycjonowanie na mniejszą liczbę słów kluczowych niż w przypadku rozbudowanych portali i sklepów. Średnio można przyjąć 2,3 główne frazy na jedną podstronę. Nie znaczy to jednak że w międzyczasie strona nie będzie pozycjonowana na frazy tzw. long tail, które wyświetlają stronę w wynikach serp wyszukiwarek dla bardziej konkretnych i specyficznych dla danej branży zapytań.
 • Jak długo trwa pozycjonowanie?
  Trudno udzielić na to jednoznacznej odpowiedzi. Czas po którym uda się zobaczyć pierwsze efekty pozycjonowania jest zróżnicowany, wpływa na to wiele czynników między innymi branża w której działasz, historia strony np. wcześniejsze działania seo, czy intensywność działań i reklamowania się Twojej konkurencji. Wynikiem pozycjonowania ma być nie tylko wysoka, ale też stabilna pozycja strony - której nie utracisz po tygodniu, stąd zawsze proponujemy co najmniej 6-cio miesięczny okres rozliczeniowy prowadzonych działań pozycjonerskich.

Zapraszamy do współpracy!